0
0

روز معلم گرامی باد

1579 بازدید

سپاسگزار معلمی هستم
که اندیشیدن را به من آموخت،
نه اندیشه‌ها را …

روز معلم را به همه همکاران عزیز خودم و همه معلم ها و اساتیدی که برای من و ماها زحمت کشیدن تا به این جایگاه برسیم، صمیمانه تبریک میگم.

الان که خودم معلم هستم میفهمم که چرا گاهی معلم مهربان هست و گاهی خشمگین، گاهی خوشحال و گاهی پریشان. اگر دانش آموز هستی بدون که معلم هات اگر سرت داد کشیدن، ازت نمره کم کردن، تنبیهت کردن، برای خوشایند دل خودشون نیست و چندین برابر شما از این رفتار ناراحت میشن.

ناراحت میشن وقتی میبینن دانش آموزی عمر گرانبهای خودش رو به بطالت میگذرونه، ناراحت میشن وقتی میبینن دانش آموزی به آینده خودش و خانواده خودش لطمه میزنه. و لذت میبرن از دانش آموزانی که برای علم ارزش قائل هستن و تمام سعی و تلاش خودشون رو برای رسیدن به هدف های خودشون می کنن و البته این معلم ها هستن که گاهی از دانش آموزان خودشون هم یاد می گیرن.

من یک معلم هستم. دانش آموزانم را دوست دارم. آرزوی قلبی هر معلمی موفقیت، سربلندی و سلامتی روح و روان دانش آموزانش هست.

امیدوارم روزی برسه که معلم و دانش آموز همدیگه رو کامل درک کنن و بتونن در پناه لطف حضرت حق، پا به پای هم، بهترین سرنوشت ها رو برای آینده این مرز و بوم رقم بزنن.

 

سجاد خسروپور – 12 اردیبهشت 1398

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://riazigram.com/?p=560
اشتراک گذاری:
آواتار سجاد خسروپور
سجاد خسروپور
+ کارشناس آموزش ریاضی + کارشناس ارشد تکنولوژی آموزشی + دبیر رسمی ریاضیات آموزش و پرورش + مدرس دوره های ضمن خدمت معلمان برای کتاب های جدید التالیف + سابقه تدریس در مراکز تربیت معلم + سابقه تدریس در مدارس استعدادهای درخشان + سابقه تدریس در مدارس شاهد + مدرس دوره های جامع آموزش صفر تا صد ریاضی نهم + مشاوره تخصصی یادگیری ریاضی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد روز معلم گرامی باد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.