آموزش رایگان ریاضی با «ریاضی گرام»

اگر از ابتدای شروع به کار «ریاضی گرام» با ما همراه بودید، شاید بدونید که قرار بود محتوای ارائه شده در سایت مانند آرشیو پخش زنده، ویدئوهای آموزشی و… به ازای خرید اشتراک ماهیانه و سه ماهه در اختیار کاربران عزیز سایت قرار بگیره. اما فکر کردم این شاید با اهدافم از ایجاد این سایت در تعارض باشه. هدف من ایجاد محیطی راحت و امن و ارزان برای یادگیری بهتر ریاضی برای همه دانش آموزان عزیز هست. پس از امروز با آموزش رایگان ریاضی با «ریاضی گرام» همراه باشید.

پس روش کارم را اصلاح کردم. از این به بعد تمام آموزش هایی که در قالب پخش زنده کلاس درس، نمونه سوال، پاسخ ویدیویی اونها و آموزش های ویدیویی سایت برای تمام اعضای سایت رایگان هست. آموزش های هفتگی سایت کامل خواهد بود اما باز هم اگر کسی احساس نیاز کرد و دوست داشت بیشتر یاد بگیره و به صورت اختصاصی با ما به یادگیری بپردازه میتونه در کلاس های خصوصی آنلاین من (سجاد خسروپور) یا در جلسات آنلاین مشاوره درسی (استاد علیاری) شرکت کنه. همچنین بسته های آموزش خط به خط کتاب ریاضی هم در حال آماده شدن هست که از اون ها هم در آینده نزدیک میتونید استفاده کنید.

آموزش رایگان ریاضی با «ریاضی گرام»

 

اما دوستان گردوندن این سایت، هزینه هایی داره و از طرفی وقت زیادی از من میگیره، بنابراین بخش حمایت مالی سایت را راه اندازی کردم.

اگر از مطلبی خوشتون اومد، استفاده کردید و براتون نتیجه بخش بود، اگر خواستید مبلغی را به عنوان هدیه به سایت پرداخت کنید، میتونید از این قسمت استفاده کنید.

حمایت شما، کمک می کنه محتوا و فایل های رایگان بیشتری تولید کنیم، کلاس های زنده بیشتری قرار بدیم، و ویدئوهای آموزشی بیشتری ضبط کنیم.