آموزش رایگان ریاضی با «ریاضی گرام»

اگر از ابتدای شروع به کار «ریاضی گرام» با ما همراه بودید، شاید بدونید که قرار بود محتوای ارائه شده در سایت مانند آرشیو پخش زنده، ویدئوهای آموزشی و… به ازای خرید اشتراک ماهیانه و سه ماهه در اختیار کاربران عزیز سایت قرار بگیره. اما فکر کردم این شاید با اهدافم از ایجاد این سایت در تعارض باشه. هدف من ایجاد محیطی راحت و امن و ارزان برای یادگیری بهتر ریاضی برای همه دانش آموزان عزیز هست. پس از امروز با آموزش رایگان ریاضی با «ریاضی گرام» همراه باشید.

پس روش کارم را اصلاح کردم. از این به بعد تمام آموزش هایی که در قالب پخش زنده کلاس درس، نمونه سوال، پاسخ ویدیویی اونها و آموزش های ویدیویی سایت برای تمام اعضای سایت رایگان هست. آموزش های هفتگی سایت کامل خواهد بود اما باز هم اگر کسی احساس نیاز کرد و دوست داشت بیشتر یاد بگیره و به صورت اختصاصی با ما به یادگیری بپردازه میتونه در کلاس های خصوصی آنلاین من (سجاد خسروپور) شرکت کنه. همچنین بسته های آموزش 0 تا 100 ریاضی هشتم و آموزش 0 تا 100 ریاضی نهم را از سایت ما خریداری کنید و از هدایای همراه آن هم استفاده کنید.

آموزش رایگان ریاضی با «ریاضی گرام»

با ثبت نظر خود در سایت و کمک به انتشار مطالب سایت از ما حمایت کنید.

حمایت شما، کمک می کنه محتوا و فایل های رایگان بیشتری تولید کنیم، کلاس های زنده بیشتری قرار بدیم، و ویدئوهای آموزشی بیشتری ضبط کنیم.